Producenci, dostawcy, produkty, usługi, przemysł
 

Internetowe Targi Przemysłu - promocja firm, produktów i usług

Portal dla producentów, dostawców, importerów, eksporterów, specjalistów z różnych branż przemysłu. Bezpłatna, międzynarodowa promocja firm.

Artykuły i aktualności

Utworzenie jednolitego rynku cyfrowego pomoże nam zwiększyć wzrost gospodarczy nawet o 250 mld euro.

Igus, ekspert w dziedzinie tworzyw sztucznych prezentuje nową trybotaśmę oraz inne produkty do branży obrabiarek.

Ostatnio dodane produkty

W pełni zautomatyzowana maszyna do napełniania beczek ze stali oraz tworzyw sztucznych.
Systemy paletyzacji Feige Filling. Zaprojektowane przez nas urządzenia spełnią wszystkie Państwa wymagania w zakresie grawimetrycznego napełniania zbiorników czy opakowań od 1 kg. do 3000 kg
Przy pomocy systemu posyART łączymy indywidualne procesy produkcyjne. Firma IEF-Werner oferuje systemy transportowe dopasowane do wymagań klienta.
Nowe elementy poziomujące KIPP ułatwiają precyzyjny i beznaprężeniowy montaż i wyrównanie maszyn, elementów konstrukcyjnych i całych linii produkcyjnych.
Firma HEINRICH KIPP WERK przedstawia nową linię produktów: przeguby do zastosowań w ciężkich i wymagających warunkach przemysłowych.
Już dziś projektujemy i produkujemy ogromną ilość elementów specjalnych zbliżonych do standardowych oraz bardziej skomplikowanych właśnie na podstawie wytycznych klientów.
Serwerownia wyposażona w niezależny systemy zasilania, klimatyzacji, kontroli dostępu oraz zabezpieczeń.
MPSM-T to programowalny panel zasilająco-sterujący z pomiarem mocy, prądu i napięcia w poszczególnych gniazdach oraz temperatury otoczenia.
Agregaty prądotwórcze firmy VISA w wersji stacjonarnej, niezabudowanej oraz w obudowach lub kontenerach wyciszonych i odpornych na warunki atmosferyczne, w zakresie mocy od 9 kVA do 2200 kVA.