Producenci, dostawcy, produkty, usługi, przemysł
 

AGTOS POLSKA Sp. z o.o.


Adres

ul. Przemysłowa 156
62-505 Konin
Poland
Kontakt

Tel. +48 63 211 32 51
Fax +48 63 211 32 61
Formularz kontaktowy
http://www.agtos.pl
 
 


Technika obróbki powierzchni: zawsze odpowiednie rozwiązanie.


AGTOS jest specjalistą w produkcji wirnikowych oczyszczarek strumieniowo-ściernych do czyszczenia, usuwania rdzy, zendry i utwardzania powierzchni. To specjalistyczne przedsiębiorstwo oferuje także wysokowartościowe maszyny używane.

Szczególne znaczenie AGTOS przywiązuje do szeroko zakrojonego serwisu w dziedzinie śrutowania. Dlatego AGTOS dostarcza dopasowane części zamienne i wykonuje naprawy.
 
 

Produkty i usługi tej firmy

Oczyszczarki strumieniowe z taśmą z drutu stalowegoOczyszczarki strumieniowe z taśmą z plecionego drutu stalowego są odpowiednie na przykład do usuwania zadziorów, usuwania zgorzelin oraz oczyszczania wszelkich odlewów i elementów ciętych laserowo.
Oczyszczarki strumieniowe z taśmą gąsienicowąOczyszczarka strumieniowa AGTOS z taśmą gąsienicową, przykład zastosowania w odlewni.
Oczyszczarki strumieniowe z transportem podwieszonymOczyszczarka strumieniowa AGTOS z transportem podwieszonym, w zastosowaniu w odlewni.
Oczyszczarki strumienioweOczyszczarka strumieniowa AGTOS z przenośnikiem rolkowym do blach i profili.
Zawieszkowa oczyszczarka strumieniowościernaStrumieniowo-ścierne oczyszczarki zawieszkowe zaliczają się do najbardziej elastycznych typów oczyszczarek.
Oczyszczarki strumieniowo-ścierne ze stołem obrotowymOczyszczarki strumieniowo-ścierne ze stołem obrotowym są najczęściej załadowywane ręcznie.
Bębnowe oczyszczarki strumieniowo-ścierneBębnowe oczyszczarki strumieniowo-ścierne AGTOS są nowoczesnymi maszynami budowanymi na wypróbowanych niezawodnych zasadach.
Oczyszczarki strumieniowo-ścierne typu „Diabolo”Oczyszczarki strumieniowo-ścierne typu „Diabolo” stosowane są do usuwania zgorzeliny oraz rdzy z rur, prętów i okrągłych korpusów.