Producenci, dostawcy, produkty, usługi, przemysł
 

GLW Storing Systems GmbH


Adres

Huberstrasse 19
97084 Würzburg
Germany
Kontakt

Tel. +49 931 6677 210
Fax +49 931 6677 250
Formularz kontaktowy
http://www.glw-storingsystems.pl
 
 


GLW® Storing Systems GmbH zostało założone w 1979 roku w Würzburgu (Bawaria Północna, Niemcy). Od tamtego czasu rozwija się i przoduje na rynkach światowych jako specjalista w produkcji materiałów do przechowywania i zamrażania probówek w laboratoriach, a także ich transportu.

Do grona klientów należą głównie szpitale, instytuty badawcze i przemysł, tutaj w szczególności sektor biotechnologiczny.

  • Najlepsze rozwiązania do magazynowania probówek
  • Wyprodukowane w Niemczech

Niezależnie czy będzie to pudełko plastikowe krio, pudełko na szkiełka mikroskopowe, pojemniki na pipety czy też stojaki, nasz system pomoże Państwu fachowo przechowywać probówki. 

  • GLW Storing Systems GmbH
    GLW Storing Systems GmbH


 
 

Produkty i usługi tej firmy

Pudełka do chłodzenia, akcesoriaPudełko chłodzące GLW umożliwia pracę z probówkami, które bez przerwy muszą być chłodzone.
Styropianowe stojaki do probówek 1,5ml und 2ml, systemy pudełek kartonowychJeśli szukają Państwo łatwego i wygodnego systemu do przechowywania i wysyłania probówek reakcyjnych to GLW Storing Systems jest właściwym partnerem.
Blue Racks - stojaki na 15 ml i 50 ml probówkiSzczególnym zainteresowaniem cieszą się nasze stojaki "Blue Racks", które doskonale nadają się do pracy z 15 ml i 50 ml probówkami.
Pojemniki aluminiowe na pipetyDzięki naszemu systemowi, można różnej wielkości pipety nie tylko przechowywać, ale i sterylizować.
Statywy ze stali nierdzewnejStatywy GLW ze stali nierdzewnej z szufladami i wieżowe na pudełka krio, na szkiełka mikroskopowe, do mikropłytek i do płytek Deep Well.
Pudełka na szkiełka mikroskopowePosiadamy szeroką ofertę pudełek na szkiełka mikroskopowe z innowacyjnymi akcesoriami. Wyprodukowane w Niemczech.
Pudełka plastikowe krioPudełka krio i pudełka do transportu z polipropylenu (PP) do głębokiego zamrażania (w zamrażarkach), przechowywania (długotrwałe przechowywanie), transport (na ekspedycjach) czy też autoklawowania.