Producenci, dostawcy, produkty, usługi, przemysł
 

NK Trading Polska Sp. z o.o.


Adres

ul. Ostrowskiego 9
53-238 Wroclaw
Poland
Kontakt

Tel. 0049 71 339 21 44
Fax 0048 71 336 22 63
Formularz kontaktowy
http://www.kipp.pl
 
 

Firm HEINRICH KIPP WERK ma swój zakład produkcyjny w Niemczech. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji oraz oddziałom handlowym rozlokowanym na całym świecie, jesteśmy zawsze blisko klienta.

  • Nasze produkty opracowywujemy samodzielnie, testujemy je wielokrotnie w dziale kontroli jakości i w ten sposób gwarantujemy najwyższą jakość. W naszych katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy stuprocentową pewność. Nasz bilans: Od ponad 100 lat jesteśmy niezawodnym partnerem w przemyśle. Rękojeść zaciskowa KIPP jest od 60 lat symbolem naszej bogatej oferty. 
  • Stale pracujemy nad trwałymi produktami wysokiej jakości w ergonomicznej formie. Katalog i witryna internetowa mają logiczną strukturę i są przejrzyście opracowane. Wszystkie dane są dostępne w mgnieniu oka. 


Nasi doradcy KIPP to doświadczeni eksperci, którzy razem z Państwem znajdą najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Nasze dostawy są niezawodne, terminowe i w konkurencyjnych cenach.

  • Heinrich Kipp Werk KG, Sulz-Holzhausen
    Heinrich Kipp Werk KG, Sulz-Holzhausen


 
 

Produkty i usługi tej firmy

Śruby regulacji wysokości, precyzyjne poziomowanie, elementy poziomujące nastawneNowe elementy poziomujące KIPP ułatwiają precyzyjny i beznaprężeniowy montaż i wyrównanie maszyn, elementów konstrukcyjnych i całych linii produkcyjnych.
Przeguby, do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych, nowa linia produktówFirma HEINRICH KIPP WERK przedstawia nową linię produktów: przeguby do zastosowań w ciężkich i wymagających warunkach przemysłowych.
Wykonania specjalneJuż dziś projektujemy i produkujemy ogromną ilość elementów specjalnych zbliżonych do standardowych oraz bardziej skomplikowanych właśnie na podstawie wytycznych klientów.
Rygle blokująceProsta blokada. Wystarczy ustawić obrabiany przedmiot w odpowiedniej pozycji i przy użyciu niewielkiej siły zablokować pokrywę lub szufladkę.
Uchwyty transportowe do przyspawaniaWysoka obciążalność i uniwersalne zastosowanie. Uchwyty transportowe KIPP są wyjątkowo wytrzymałe. Mogą być mocowane w dowolnym miejscu i wykorzystywane niemal do każdego zastosowania.
Nowość, rozprężne dźwignie mimośrodoweElastyczne zaciskanie. Sprężyna elastomerowa rozprężnej dźwigni mimośrodowej KIPP pozwala osiągnąć odpowiednią siłę mocującą.
Nowe dźwignie zaciskoweWięcej kolorów, jednoznaczne oznakowanie funkcji. Użycie odpowiedniego koloru jest niejednokrotnie bardzo istotne.
Pokrętła gwiaździste z linką zabezpieczającą - K0154Uchwyt gwiazdowy z termoplastu, tulejka lub trzpień gwintowany ze stali nierdzewnej 1.4305. Taśma zabezpieczająca z elastycznego poliuretanu termoplastycznego.
Olejowskazy aluminiowe K0246 z szybką ze szkliwa wulkanicznegoObudowa z aluminium. Reflektor z aluminium. Szybka z przezroczystego szkliwa wulkanicznego, odporność termiczna do 150°C. Płaska uszczelka nie zawiera azbestu. Wewnętrzna uszczelka Viton®.
Zatrzaski kulkowe K0337, dwustronne, gładkieMateriał: tulejka – mosiądz. Kulki i sprężyny ze stali nierdzewnej.