Producenci, dostawcy, produkty, usługi, przemysł
 

ZPAS S.A.


Adres

Przygórze 209
57-431 Przygórze
Poland
Kontakt

Tel. +48 74 872 01 00
Tel. +48 800 777 777
Fax +48 74 872 4074
Formularz kontaktowy
http://www.zpasgroup.pl
 
 
ZPAS Group to lider produkcji szaf teleinformatycznych, obudów energetycznych, infokiosków, pulpitów sterowniczych i okablowania sieciowego. W skład grupy wchodzi firma ZPAS S.A. i ZPAS-NET. 

Wyroby Grupy ZPAS najczęściej stanowią teletechniczne zabezpieczenie nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych, informatycznych i energetycznych. Wprowadzane nowe technologie i rozwiązania konstrukcyjne pozwoliły stworzyć jednolitą i kompleksową ofertę produktów. Wyroby ZPAS i ZPAS-NET pozwalają na połączenie wcześniej rozdzielonych grup produktów branży IT, telekomunikacji i energetyki. 
 

Produkty i usługi tej firmy

Serwerownia ZPAS Data CenterSerwerownia wyposażona w niezależny systemy zasilania, klimatyzacji, kontroli dostępu oraz zabezpieczeń.
Mikroprocesorowy panel sterowania mocą i temperaturą MPSM-TMPSM-T to programowalny panel zasilająco-sterujący z pomiarem mocy, prądu i napięcia w poszczególnych gniazdach oraz temperatury otoczenia.
Agregaty prądotwórcze VISAAgregaty prądotwórcze firmy VISA w wersji stacjonarnej, niezabudowanej oraz w obudowach lub kontenerach wyciszonych i odpornych na warunki atmosferyczne, w zakresie mocy od 9 kVA do 2200 kVA.
Szafy teleinformatyczne 19 cali ZPASUniwersalna szafa metalowa 19" przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Oferowana w 40 wykonaniach gabarytowych, w tym 11 wykonań dostępnych w stałej sprzedaży z magazynu ZPAS S.A.