Producenci, dostawcy, produkty, usługi, przemysł
 

Artykuły i aktualności

Utworzenie jednolitego rynku cyfrowego pomoże nam zwiększyć wzrost gospodarczy nawet o 250 mld euro.

Igus, ekspert w dziedzinie tworzyw sztucznych prezentuje nową trybotaśmę oraz inne produkty do branży obrabiarek.

Firma HEINRICH KIPP WERK rozszerza swój asortyment rękojeści nastawnych o wersję bardzo spłaszczoną. Produkty te są wykorzystywane w różnych aplikacjach...

Z najnowszych danych wynika, że na wszystkich rynkach w Europie panują coraz lepsze warunki, choć usługi w sektorze energii mogą budzić niepokój.

Rozpoczyna się 13. edycja Europejskiego Tygodnia Mobilności, a wraz z nią startują setki imprez promujących zrównoważony transport w całej Europie.

Dzięki kontrolom UE portale internetowe w większym stopniu przestrzegają praw konsumentów: obecnie 62 proc. z nich podaje konsumentom informacje zgodnie z przepisami UE.

Ogromna różnorodność oferty standardowych elementów maszyn firmy Elesa+Ganter zaspokaja wymagania większości aplikacji. Jednakże w wielu przypadkach...

Na unijnym rynku aplikacji, programów przeznaczonych dla urządzeń przenośnych, zatrudnionych jest już 1 mln programistów i 800 tys. osób zajmujących się marketingiem i funkcjami pomocniczymi.

Europa nadrabia zapóźnienie innowacyjne w porównaniu z USA i Japonią, trzeba jednak wyrównać znaczne różnice między poszczególnymi krajami...

Komisja Europejska zaproponowała wprowadzenie zmian, które pobudzą rozwój przemysłu w Europie oraz przyczynią się do tworzenia miejsc pracy i ożywienia wzrostu gospodarczego.